Jaworzno

Wynajem autobusów w Jaworznie

Wynajmuj busy autobusy i autokary z Jaworzna na wycieczki krajowe i zagraniczne. Busbus oferuje pojazdy na wycieczki, przewóz osób, wycieczki szkolne, wesela i przewozy okazjonalne w Jaworznie i okolicach.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Jaworzna

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Jaworzna

Busbus specjalizuje się w wynajmie autokarów z Jaworzna. Świadczymy usługi wynajmu busów i autokarów na:

 • Wycieczki autokarowe z Jaworzna
 • Przewozy pracowników regularne i okazjonalne
 • Transport osób na wesela w Jaworznie oraz inne imprezy okolicznościowe

Posiadamy dostęp do szerokiej floty pojazdów: od pojazdów na kilkoro pasażerów, aż do wielkogabarytowych piętrowych autokarów w Jaworznie i okolicach.

Atrakcje turystyczne na wycieczki autokarem w Jaworznie

Wynajem busów Jaworzno

Autokary Jaworzno - parkingi

Centrum

 • Parking ul. Kolejowa 8 (przy Plantach obok galerii handlowej “Galena”)

UWAGA:

Aplikacja GPS może pokazywać parking w ścisłym centrum Jaworzna “MCIT Jaworzno - parking”. Niestety ten parking jest zarezerwowany tylko dla samochodów osobowych.

Stara Huta

 • Parking przy Parku Angielskim w Jaworznie

GEOsfera

 • Parking GEOsfera II ul. świętego Wojciecha

Pieczyska

 • Parking Park Gródek
 • Parking Sosina
Wynajem autokaru dla grup zorganizowanych

Co warto odwiedzić w Jaworznie?

 • Park Gródek, czyli Arboretum Park Gródek Jaworzno, położony na dawnych terenach kamieniołomu stało się w ostatnich latach bardzo popularnym miejscem turystycznym. Nazywane dziś polskimi Malediwami czy śląską Chorwacją. Kiedyś miejsce nieznaczące, można by wręcz powiedzieć zapomniane. Teraz nie tylko piękno tego miejsca ale i walor edukacyjny dzięki tzn. ścieżce dydaktycznej jest idealny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Kolejną atrakcją jest nurkowanie, gdzie pod wodą znajdziemy różne relikty przeszłości. Miejsce dla autokaru znajdziemy w pobliżu parku “Parking Park Gródek”.
 • Zalew Sosina, zbiornik o powierzchni 50 ha, natomiast 30 ha zajmuje kompleks leśno-łąkowy położony wokół zbiornika. Woda w zbiorniku Sosina posiada drugą klasę czystości dzięki czemu w wyznaczonych miejscach można się wykąpać. Miejsce idealne na spacer, kąpiel, grilla itp. Przy zalewie znajduję się hotel, który jest idealnym miejscem na organizację imprez integracyjnych, poprawin itp. Miejsce dla wynajętych autokarów znajduje się przy zalewie: “Parking Sosina”.
Atrakcje turystyczne na wycieczki autokarem w Jaworznie
 • Ośrodek edukacji ekologiczno - geologicznej GEOsfera, to park tematyczny dla ludzi zainteresowanych historią i wykopaliskami jak również dla tych którzy poszukują odpoczynku. Ten obiekt ekologiczno-geologiczny jest zlokalizowany na terenie dawnego kamieniołomu. Spacerując po jego terenie, można natknąć się na naturalnych rozmiarów paleo rekonstrukcje odkopanych tam kręgowców, tablice informacyjne oraz ekspozycje. Znajdzie się tam również miejsce na piknik i grilla. Dla większych wycieczek po wcześniejszym poinformowaniu ośrodka możliwe jest zwiedzanie z przewodnikiem, który oprowadzi nas po całej GEOsferze. Nieopodal tego miejsca przy ul. Świętego Wojciecha znajduje się Parking GEOsfera II, przystosowany do dużej ilości autokarów.
 • Muzeum miasta Jaworzna to miejsce jest zlokalizowane w zabytkowym budynku, który kiedyś był miejską biblioteką. W Muzeum znajdziemy wiele tematycznych wystaw związanych z historią Jaworzna jak i ogólnie z historią Małopolski i Śląska. Ekspozycja opowiada o historii miasta jak również wystawy przedstawiające to jakie meble i sprzęty mogliśmy znaleźć w domach z dawnych lat oraz zobaczyć stroje ludowe. Wiele z eksponatów zostało zebranych przez mieszkańców i podarowanych Muzeum. Na terenie placówki można znaleźć również bar, w którym można spróbować regionalnego piwa. W ścisłym centrum nie znajdziemy miejsca dla autobusów czy autokarów. Za to przy “Plantach” obok galerii handlowej “Galena” na ul.Kolejowej 8 jest idealne miejsce by autobus się zatrzymał i poczekał na zwiedzających.
Bar w Jaworznie z muzeum, idealne miejsce dla grup zorganizowanych

Wynajem autokarów z Jaworzna do Krakowa

Jednym z najbardziej popularnych kierunków wyjazdów turystycznych z Jaworzna jest Kraków. Dla zwiedzających miasto ma pełno atrakcji takich jak:

 • Zwiedzanie Wawelu i Starego Miasta czy Kazimierza, które może zająć kilka dni.
 • Fabryka Oskara Schindlera i Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK z miejscem postojowym i parkingiem nieopodal. Czas zwiedzania od 3 do 5 godzin.
 • Krakowskie ZOO z parkingiem nieopodal. Idealne na wycieczkę z dziećmi, możliwość zobaczenia egzotycznych zwierząt takich jak tygrysy, małpy itp.

Wycieczka autokarem z Jaworzna do Dąbrowy Górniczej

Pustynia Błędowska to niewątpliwie jedna z większych ciekawostek przyrodniczych i krajobrazowych w Polsce, na pograniczu dwóch województw śląskiego i małopolskiego. Jej łączny obszar zajmuje około 32 km2 powierzchni i jest to niewątpliwie miejsce, które gdy mowa o turystyce w Polsce wręcz należy odwiedzić. Od Jaworzna jest ona oddalona jedynie o 30 km, więc trasa autokarem zajmie niewiele ponad 40 minut.

Na terenie Pustyni Błędowskiej znajdują się dwa parkingi:

 • Parking Róża Wiatrów
 • Parking przy pustyni
Wynajem autokaru na wycieczkę

Inne miejsca warte odwiedzenia:

 • Wzgórze Zamkowe, Będzin, bardzo ważne miejsce w historii Zagłębia Dąbrowskiego, warownia obronna wzniesiona za czasów Kazimierza Wielkiego. Przyciąga ona turystów wynajmujących autokary do Będzina.
 • Pałac Dietla, Sosnowiec, neobarokowy pałac, położony przy ulicy Stefana Żeromskiego 2. Jest to miejsce otwarte tak dla zwiedzających jak i dla ludzi, którzy marzą o bajkowym weselu w urokliwym pałacu. Więcej o mieście w artykule "Wynajem autokarów Sosnowiec".
 • Muzeum Górnośląskie, Bytom, samodzielna placówka kulturowa czynna od 1910 roku, parking dla autokarów w Bytomiu nie jest przyłączony do placówki, lecz znajduje się on przy placu Sobieskiego, bardzo blisko Muzeum.
 • Stadion Śląski, Chorzów, wielofunkcyjny stadion sportowy, który znajduje się na terenie Parku Śląskiego na ul. Katowickiej 10. Wielka gratka dla fanów piłki nożnej. Wychodząc naprzeciw fanom sportu można na naszej stronie wynająć autokar dla kibiców.

Jaworzno - transfer lotniskowy

Transport na lotnisko umożliwia przewóz osób wynajętym autokarem z Jaworzna dla grup zorganizowanych, wycieczek, gości weselnych ze wszelkich stron świata czy ważnych osobistości biznesowych.

Z Jaworzna można wynająć autobus na lotniska:

Wynajem autokarów jest o wiele lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem niż zamawianie taksówek z racji na wysokie ceny i ograniczony czas który taksówkarze mogą poświęcić dla grupy.

Transfer wynajętym autokarem na lotnisko

Wynajem autobusów Jaworzno - Sport

Jaworzno ma bardzo bogatą historię związaną ze sportem. Z racji na zlokalizowanie miasta w Konurbacji górnośląskiej, w okolicy odbywa się wiele znaczących imprez sportowych. Wynajem autobusów na mecze niesie ze sobą wiele plusów, takich jak:

 • Oszczędność - można nawet zaoszczędzić 70% kosztów dzieląc autokar z innymi kibicami;
 • Komfort z formalnościami - wszystkie załatwi kierowca;
 • Poczuć sportową atmosferę - autobus zbiera ludzi, których łączy jedna pasja i hobby;

Jeśli chcesz wynająć busa z Jaworzna, by bez zmartwień przeżyć sportowe emocje, skorzystaj z formularza, który pozwoli Ci na błyskawiczne złożenie prośby o wycenę przejazdu autobusem.

Autobus Imprezowy Jaworzno

Dla wszystkich w Jaworznie, którzy chcą znaleźć idealny sposób na niezapomniany wieczór panieński, wieczór kawalerski, urodziny czy po prostu zorganizowanie świetnej imprezy polecamy wynajęcie busa imprezowego.

Jest to możliwe bez większego problemu z terenów Krakowa lub Katowic. Dowiedz się jakie atrakcje i ile może kosztować wynajęcie PartyBusa.

Wynajem autokarów na wesele w Jaworznie

Jaworzno to miejsce, gdzie znajdziemy mnóstwo pięknych miejsc nie tylko na cudowne wesele ale i na wspaniałą sesję ślubną. Warto zadbać o to, żeby po zakończeniu zabawy przetransportować gości weselnych do domów wynajętym luksusowym autokarem.

Możesz dowiedzieć się z naszego poradnika, jak sprawnie wynająć autokar na wesele i zaoszczędzić sobie stresu związanym z najważniejszym dniem w Twoim życiu.

Wynajem autokarów w Jaworznie

Wynajem autobusu Jaworzno opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Ola

Kraków

Wynajmowaliśmy minibusa aby nagrać teledysk do piosenki na Polskich Malediwach. Punktualność kierowcy - ogromny plus! Sprzęt muzyczny bez problemu się zmieścił. Dziękujemy za pełen profesjonalizm.

Opinia o wynajmie minibusa na sesję zdjęciową
zadowolony klient busbus

Radek

Jaworzno

Korzystałem z usług Busbusa na transport gości weselnych. Polecam!

Opinia o wynajmie autokaru dla gości weselnych
zadowolony klient busbus

Damian

Jaworzno

Wynajmowaliśmy busa na wakacje. Jechało się rewelacyjnie. Kontakt bezproblemowy, wszystkie formalności szybko załatwione.

Opinia o wynajmie busa na wakacje

Wynajem autokarów w Jaworznie

Wśród mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców wynajem autokarów, autobusów, busów czy minibusów w Jaworznie na różnego rodzaju uroczystości i wydarzenia jest bardzo popularny.

Jeśli wyruszasz z Jaworzna, chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Cię podróż i nie chcesz przepłacać? Sprawdź artykuł “Jak tanio wynająć autobus”.

Zamów wycenę wynajmu autobusu z Jaworzna poprzez formularz na stronie Busbus.

Niezależnie od okazji, nie ważne, gdzie jesteś i gdzie chcesz pojechać. Jedź, tanio, pewnie i komfortowo. Wynajmij autokar z Jaworzna z Busbusem.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Jaworzna

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Jaworzna

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji