Olsztyn

Wynajem autokarów Olsztyn

Busbus świadczy usługi wynajmu busów i autokarów z Olsztyna. Za pośrednictwem serwisu busbus.pl wynajmujemy autobusy i minibusy na wycieczki, wesela, wyjazdy firmowe i imprezy okolicznościowe.

Wynajem autobusów Olsztyn

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Olsztyna

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Olsztyna

Wynajem autobusów Olsztyn

Specjalizujemy się w wynajmie autobusów z Olsztyna i busów z województwa warmijsko-mazurskiego, do naszych usług zalicza się:

 • Wynajem autokaru na wycieczki turystyczne z Olsztyna
 • Wynajem autokaru na wycieczki szkolne ze szkół w Olsztynie
 • Wynajem busów na wyjazdy biznesowe z Olsztyna
 • Wynajem minibusów na przewozy pracownicze z Olsztyna
 • Autobusy na ślub i wesele z Olsztyna
 • Wynajem autokarów na pielgrzymki z Olsztyna

Chcesz poznać cenę wynajmu busa w Olsztynie? Kliknij w link i wypełnij formularz.

Przewóz osób Olsztyn

Busbus oferuje usługi przewozów pasażerskich z Olsztyna. Dbamy o to, żeby pojazdy naszych partnerów i kierowców regularnie przechodziły badania techniczne, a kierowcy byli sprawdzani pod kątem trzeźwości przed wyruszeniem w trasę.

Oferujemy przewozy osobowe pojazdami różnej wielkości:

 • Przewóz osób w Olsztynie od 4-8 pasażerów
 • Busy osobowe w Olsztynie od 9-22 pasażerów
 • Autobusy - Olsztyn od 23 – 45 pasażerów
 • Autokary w Olsztynie od 46 - 70 pasażerów
Przewozy pasażerskie po Olsztynie

Wynajem autokarów na imprezy okolicznościowe Olsztyn

Busbus oferuje przewozy grup zorganizowanych na imprezy okolicznościowe, takie jak autobusy weselne z Olsztyna, busy na chrzciny, autobusy na pogrzeby. Dzięki busbusowi możesz w przejrzysty sposób wybrać i wynająć pojazd, który zawiezie Twoją grupę na zaplanowaną uroczystość.

Busbus świadczy usługi luksusowego przewozu osób w Olsztynie. Busy VIP z Olsztyna, a także limuzyny i pojazdy specjalne, takie jak np. Hummery, autokary retro są dostępne w naszej specjalnej ofercie. Dla klientów oczekujących ekskluzywnego poziomu usług mamy przygotowany busy premium Olsztyn, czyli ekskluzywne luksusowe busy z Olsztyna o wyjątkowym wyposażeniu. Bus VIP może być wyposażony w:

 • klimatyzację
 • przyciemniane szyby
 • wygodne ekskluzywne fotele
 • sieć Wi-Fi
 • gniazdka 230 V
 • dodatkowe oświetlenie
Bus VIP z Olsztyna

Wynajem PartyBusa Olsztyn

PartyBus Olsztyn to wygodny środek transportu na imprezę, w którym można rozpocząć zabawę już na początku imprezowego szlaku. Po zebraniu imprezowej ekipy, pamiątkowym selfie, grupa wchodzi do autokaru i rozpoczyna zabawę z przekąskami, alkoholem i dodatkowymi atrakcjami.

Wynajem PartyBusa w Olsztynie to oryginalny pomysł na organizację:

 • wieczoru kawalerskiego
 • wieczoru panieńskiego
 • studniówki
 • urodzin
 • imprezy integracyjnej dla firm i studentów

Dodatkowo autobus imprezowy z Olsztyna można wzbogacić zamawiając dodatkowe atrakcje, takie jak:

 • dekoracje
 • przekąski
 • napoje alkoholowe
 • własną playlistę muzyczną
 • tancerzy i tancerki
 • DJ’a
Autobus Imprezowy Olsztyn

Wynajem autokarów z Olsztyna na wesela

Dogodnym sposobem na przewóz gości weselnych z Olsztyna jest wynajęcie busa, minibusa lub autokaru. Busbus może zaproponować autokar na wesele w Olsztynie i okolicach. Autokar weselny zrealizuje transport gości do kościoła, miejsca ceremonii ślubnej, sali weselnej i ewentualnego rozwożenia gości weselnych do domów lub hotelu.

Autokary i busy z Olsztyna przeznaczone na przewozy weselne i ślubne wyposażone są w klimatyzację i wygodne siedzenia, dające gwarancję tego, że goście przyjadą na wesele wypoczęci i pełni energii.

Transfer lotniskowy Olsztyn

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury (kod IATA: SZY, kod ICAO: EPSY) jest położony w miejscowości Szymany ok. 56 km na południowy wschód od centrum Olsztyna i ponad 10 km od Szczytna. Wynajęty autokar lub bus z kierowcą z Olsztyna może podjechać pod sam terminal, dając podróżnym możliwość bezpośredniego załadunku wraz z bagażami i błyskawicznego transferu do miasta. Oferujemy także transfery na inne lotniska, m.in. busy na lotnisko Gdańsk-Rębiechowo i busy na lotnisko Warszawa-Okęcie, oraz inne lotniska w Polsce i zagranicą.

Wynajem autokarów turystycznych Warmia i Mazury

Olsztyn to miasto chętnie odwiedzane przez turystów, poniżej przedstawiamy kilka miejsc, których nie powinno zabraknąć na mapie wycieczki autokarowej do Olsztyna.

 • Stare Miasto i Stary Ratusz - punkt centralny Olsztyna, dawny plac handlowy z XVI wieku. Stary Ratusz to gotycki zabytek, który do 1915 roku był siedzibą rady miasta i lokalnych urzędników. Obecnie w Starym Ratuszu mieści się Wojewódzka Biblioteka Publiczna.
 • Wysoka Brama - budowla pochodzi z epoki średniowiecza. W tamtym czasie pełniła funkcje obronne i obserwacyjne. Po II Wojnie Światowej została przeznaczona na mieszkania. Obecnie w Wysokiej Bramie znajduje się hotel.
 • Nowy Ratusz - znajduje się w Śródmieściu. Nowy Ratusz został zaprojektowany przez architekta Maxa Boldta. Od 1915 roku jest siedzibą władz Olsztyna.
 • Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie - najstarszy i najbardziej okazały zabytek województwa warmińsko-mazurskiego. Gotycki zamek powstał w połowie XIV w i pełnił funkcje obronne oraz rolę skarbca. W przeszłości był domem Mikołaja Kopernika, obecnie Zamek pełni funkcję Muzeum Warmii i Mazur. W tym miejscu znajduje się oryginalna tablica astronomiczna Mikołaja Kopernika.
 • Amfiteatr im. Czesława Niemena - Amfiteatr znajduje się na Starym Rynku tuż przy zamku i powstał w XX wieku w miejscu dawnej zamkowej fosy. Może pomieścić 1200 osób. Odbywają się tutaj koncerty, różne występy artystyczne, imprezy rozrywkowe i pokazy filmowe. W okresie od połowy czerwca do września pełni funkcję głównej sceny corocznego cyklu wydarzeń w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego.
 • Bazylika św. Jakuba - potężna gotycka świątynia, w której znajduje się średniowieczny obraz przedstawiający ukrzyżowanie Chrystusa. Jest najstarszą budowlą sakralną w Olsztynie. W tym miejscu w 1991 roku podczas pielgrzymki Jan Paweł II odprawił mszę świętą.
Autokary turystyczne w Olsztynie

Atrakcje dla grup zorganizowanych w Olsztynie:

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Aquasfera Galeria Warmińska”, al. Piłsudskiego 69b - nowoczesny kompleks wodnego wypoczynku, miejsce, w którym uświadczyć można, zabiegów rekreacyjnych, zabiegów odnowy biologicznej, a także wziąć udział w wydarzeniach sportowych. Do obiektu należy basen olimpijski (50 m), basen rozgrzewkowy (25 m), część rekreacyjna ze strefą saun oraz klub fitness.

Planetarium Olsztyńskie i Obserwatorium Astronomiczne, al. Piłsudskiego 44 - zbudowane w hołdzie wielkiemu astronomowi Mikołajowi Kopernikowi. Olsztyńskie Planetarium to jedna z głównych atrakcji turystycznych miasta.

Muzeum Warmii i Mazur, ul. Zamkowa 2 - największa placówka muzealna w województwie warmińsko-mazurskim, która posiada zbiory z zakresu archeologii, historii, sztuki, rzemiosła artystycznego, piśmiennictwa i kultury ludowej z regionu Warmii i Mazur. Siedziba muzeum znajduje się w gotyckim zamku kapituły warmińskiej.

Muzeum Archidiecezji Warmińskiej im. bpa Jana Obłąka – zlokalizowane w trzech kamienicach w pobliżu bazyliki konkatedralnej św. Jakuba. Do zbiorów należy ponad pół tysiąca przedmiotów dotyczących różnych aspektów historii, liturgii i sztuki Warmii.

Olsztyński Teatr Lalek - znajduje się na ul. Głowackiego 17. Olsztyński Teatr Lalek oferuje repertuar dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz lekcje i warsztaty.

Plaża Miejska - gdzie znajduje się Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Ukiel”, którego nazwa pochodzi od położenia plaży przy największym z olsztyńskich jezior. Plaża Miejska to idealne miejsce atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Znajdują się tutaj zjeżdżalnie, trampoliny, huśtawki, boiska i hale do siatkówki plażowej, a nawet tor przeszkód i ściana wspinaczkowa. W sezonie letnim funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Na jeziorze Ukiel tzw. „Krzywym” umieszczany jest wodny plac zabaw składający się z wielu dmuchanych elementów oraz organizowane są rejsy łodzią spacerową oraz Eko Tramwajem Wodnym.

Park Centralny i Muzeum Nowoczesności - w Parku Centralnym znajdują się cztery mosty, które łączą brzegi rzeki Łyny, przystań kajakowa oraz wiele ścieżek pieszych i rowerowych. Atrakcją parku jest fontanna symbolizująca układ słoneczny. W parku znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, a dla starszych zwolenników aktywnego wypoczynku siłownie pod chmurką. Przy parku znajduje się Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności”, w którym można dowiedzieć się jak Olsztyn i Warmia rozwijały się na przestrzeni dziejów.

Wynajem autokaru dla grup zorganizowanych w Olsztynie

Wynajem autobusu Olsztyn opinie klientów

zadowolony klient busbus

Jakub

Olsztyn

Autokar wygodny, cichy. Wspaniała obsługa. Dziękujemy!

Opinia o wynajmie autobusu wycieczkowego
zadowolona klientka busbus

Karolina

Barczewo

Przewóz do Rygi zrealizowany w pełni profesjonalnie, pozdrawiam! 🎉

Opinia o wynajmie autokaru do Krakowa
zadowolona klientka busbus

Anna

Olsztyn

Dzięki busbusowi znalazłam przewoźnika, który dowozi naszych niepełnosprawnych podopiecznych na zajęcia. Bus jest dostosowany do niepełnosprawności, a kierowca zawsze pomaga rodzicom przy wejściu dziecka do pojazdu. Polecam! ☺

Opinia o przewozie niepełnosprawnych osób w Olsztynie

Wynajmuj autokary z Olsztyna

Złóż zapytanie ofertowe i dowiedz się więcej o przewozie osób wynajętym autokarem z Olsztyna lub busem w Twojej okolicy przy użyciu strony internetowej Busbus.pl

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Olsztyna

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Olsztyna i okolic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji